Jacek Śliwa – Radca Prawy

logo

Prawo rodzinne – Bielsko, Oświęcim, Cieszyn

Jestem radcą prawnym, który z pełnym zrozumieniem dla delikatności spraw rodzinnych oferuje kompleksową pomoc prawną. Moim priorytetem jest zapewnienie klientom z Bielska, Oświęcimia i Cieszyna oraz okolic wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych, dbając o ochronę ich praw i interesów w zakresie prawa rodzinnego.

W jakich sprawach rodzinnych wspieram klientów?

Zapewniam pomoc w zakresie rozwodów i separacji, spraw alimentacyjnych, ustalania opieki i praw rodzicielskich. Mogę też poprowadzić mediacje rodzinne.

Rozwody i separacje

Oferuję profesjonalną pomoc w procesach rozwodowych i separacyjnych. Pomagam w negocjacjach dotyczących podziału majątku, ustalaniu alimentów oraz innych kwestii związanych z rozstaniem.

Sprawy alimentacyjne

Reprezentuję klientów w sprawach dotyczących ustalania, zmiany czy egzekucji alimentów. Działam w imieniu naszych klientów, dbając o zapewnienie odpowiedniego wsparcia finansowego.

Ustalanie opieki i praw rodzicielskich

Pomagam w kwestiach związanych z ustalaniem opieki nad dziećmi oraz prawami rodzicielskimi. Moim celem jest zapewnienie dzieciom bezpiecznego i stabilnego środowiska.

Mediacje rodzinne

W przypadku konfliktów rodzinnych oferuję usługi mediacji, by pomóc rodzinom znaleźć rozwiązania kompromisowe i uniknąć długotrwałego postępowania sądowego.

Poprowadzę Twoją sprawę rodzinną

Rozumiem, że sprawy rodzinne mogą być trudne i emocjonalnie wymagające. Zapewniam podejście do klientów z empatią, oferując wsparcie i zrozumienie w każdej sytuacji.

Działam zdecydowanie, dążąc do osiągnięcia najlepszych rezultatów dla naszych klientów.

Scroll to Top