Jacek Śliwa – Radca Prawy

logo

Odzyskiwanie odszkodowań w Bielsku, Oświęcimiu i Cieszynie

Prowadzę kancelarię prawną, której priorytetem jest zapewnienie klientom kompleksowej pomocy w odzyskiwaniu odszkodowań w Bielsku, Oświęcimiu i Cieszynie oraz okolicach. Posiadam bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w różnorodnych sprawach, w których występują szkody majątkowe i niemajątkowe.

Jak pomagam w odzyskiwaniu odszkodowań?

Reprezentuję klientów w sprawach dotyczących wszelkiego rodzaju szkód osobowych, w tym w wypadkach drogowych, wypadkach przy pracy, błędach medycznych czy wypadkach domowych. Moim celem jest uzyskanie sprawiedliwego odszkodowania i zadośćuczynienia za poniesione straty.

Pomagam w dochodzeniu odszkodowań za szkody na mieniu, takie jak uszkodzenia mienia, straty finansowe czy utracone zyski. Dbam o kompleksowe rozpatrzenie sprawy i uzyskanie należnych środków.

W przypadku szkód i krzywd doznanych w miejscu pracy, takich jak wypadki przy pracy czy choroby zawodowe, reprezentuję klientów przed organami odpowiedzialnymi i pomagam w uzyskaniu odszkodowań za szkodę i zadośćuczynienia za krzywdę zgodnych z przepisami prawa.

Wspieram klientów w procesie uzyskiwania odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Działam zdecydowanie, by zapewnić, że klient otrzyma pełne świadczenia zgodnie z umową ubezpieczeniową.

Zaufaj mojej kancelarii i zleć mi ubieganie się o otrzymanie odszkodowania

Posiadam głęboką wiedzę prawną i doświadczenie, które umożliwia mi skuteczną reprezentację klientów w sprawach odszkodowawczych. Rozumiem, że każda sprawa jest inna. Dlatego oferuję spersonalizowane podejście do każdego klienta, uwzględniając jego unikalne potrzeby i sytuację.

Działamy z determinacją, by osiągnąć jak najkorzystniejsze rezultaty dla klienta. Skutecznie reprezentuję interesy naszych klientów, niezależnie od skomplikowania sprawy.

Scroll to Top