Jacek Śliwa – Radca Prawy

logo

Obsługa prawna spółek w Bielsku, Cieszynie i Oświęcimiu

Jako prawnik świadczę usługi w obszarze obsługi prawnej spółek na terenie Bielska, Oświęcimia i Cieszyna oraz okolic. Oferuję kompleksowe wsparcie, które pozwoli Twojej firmie prosperować, dbając o zgodność z przepisami prawa, ochronę interesów oraz skuteczną reprezentację prawną.

Jakie usługi obejmuje obsługa prawna firm?

Zapewniamy wsparcie firmom i spółkom na każdym etapie działalności.

Założenie i rejestracja firmy bądź spółki

Pomagam w procesie zakładania nowych firm i spółek, dobierając najkorzystniejszą formę prawną zgodnie z potrzebami klienta. Odpowiadam za rejestrację i sporządzam wszystkie potrzebne formalności.

Obsługa bieżąca firmy lub spółki

Zajmuję się bieżącą obsługą prawną firm i spółek, pomagając w przygotowywaniu umów, regulaminów oraz dokumentów związanych z działalnością firmową lub spółką.

Przygotowanie umów i dokumentów

Oferuję przygotowywanie umów handlowych, regulaminów, RODO, uchwał zarządu umów współpracy, a także doradztwo w zakresie dokumentacji, jakie klient powinien posiadać prowadząc konkretną formę działalności. Zapewniam wsparcie prawne w zakresie dokonywania transakcji handlowych, dbając o optymalne warunki i bezpieczeństwo prawne.

Reprezentacja przed sądami i organami prawnymi

W przypadku sporów czy konieczności reprezentacji przed organami prawno-sądowymi oferuję skuteczną obronę i reprezentację w imieniu Twojej firmy bądź spółki.

Szukasz obsługi prawnej spółek? Skontaktuj się z nami!

Jeśli poszukujesz rzetelnej obsługi prawnej dla swojej firmy lub spółki, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną. Jestem gotowy służyć kompleksowym wsparciem prawnym, zapewniając spokojne i pewne funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Razem ze mną możesz skoncentrować się na rozwoju swojej firmy, mając pewność, że aspekty prawne są w najlepszych rękach.

Scroll to Top